Centrum zmiany w życiu – psycholog, psychoterapeuta Wilanów

Misją naszego centrum jest:

Centrum Zmiany w Życiu to zaproszenie do świadomego życia. Wspieramy mieszkańców w budowaniu szczęśliwego i pełnego jakości życia. Chcemy pokazać, jakie korzyści płyną z psychoterapii. Zależy nam, aby zmniejszyć statystyki w zakresie depresji, rozwodów, uzależnień i samobójstw. Poznaj naszą ofertę, zapisz się na spotkanie i Ciesz się Życiem!

Jeśli tylko chcesz poprawić jakość swojego życia, pokochać i zaakceptować siebie, radzić sobie ze stresem i codziennymi wyzwaniami, być spełnionym partnerem, rodzicem i przyjacielem to koniecznie odwiedź nasze miejsce.

Powiedz nam o swoich potrzebach, a wspólnie stworzymy plan działania, aby je zrealizować. NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA PÓŹNIEJ!

Możesz u nas kupić również tematyczną książkę i napić się aromatycznej kawy. Serdecznie zapraszamy – Anna Węgrzyn z Zespołem.

Co nas wyróżnia :

KOMPLEKSOWOŚĆ

Oferujemy indywidualny dobór specjalisty oraz wsparcie podczas całego procesu zmiany. Dobierzemy dla Ciebie lub Twojego dziecka warsztat, literaturę oraz inne narzędzia, dzięki którym skutecznie ruszysz z miejsca ku lepszemu życiu.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

W naszym Centrum nie ma nikogo przypadkowego, cały zespół to ludzie, którzy z pasji i zaangażowania wykonują swoją pracę. Posiadają wykształcenie potwierdzające ich kwalifikacje oraz sami w swoim życiu są spełnionymi osobami.

ZAUFANIE

Mamy świadomość, że każdy chce się czuć komfortowo podczas tak ważnych i intymnych spotkań. Każdej zmianie może towarzyszyć stres i emocje. Zaufanie to fundament naszych relacji.

SKUTECZNOŚĆ

Edukacja i przekonania w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego często zniechęcają nas do skorzystania z profesjonalnego wsparcia. Sprawdź sam nasze podejście oraz metody i poukładajmy Twoje życie na nowo.