Centrum zmiany w życiu – psycholog, psychoterapeuta Wilanów

TA KSIĄŻKA ODMIENI TWOJE ŻYCIE!

W. Timothy Gallwey jest autorem serii bestsellerowych książek poświęconych wewnętrznej grze, prezentujących nowe metody dążenia do osobistej i zawodowej doskonałości w wielu dziedzinach. Przez ostatnie dwadzieścia lat Gallwey prezentował filozofię wewnętrznej gry w korporacjach  poszukujących skuteczniejszych metod wdrażania zmian. Mieszka w Malibu, w Kalifornii.

Ceniony ekspert z dziedziny psychologii sportu, W. Timothy Gallwey, przy udziale dwóch uznanych lekarzy opracował wyjątkowy, motywujący poradnik ułatwiający zachowanie zdrowia psychicznego we współczesnym, niespokojnym świecie. Książka Wewnętrzna gra: stres wykorzystuje sprawdzone, przedstawione w popularnej serii poradników poświęconych wewnętrznej grze, zasady, które pomogły sportowcom na całym świecie w panowaniu nad stresem. Autor pokazuje w niej, jak sięgać do wewnętrznych zasobów, by żyć w harmonii, zdrowiu oraz osiągnąć sukces w życiu osobistym i zawodowym.

Stres wdziera się w każdy aspekt naszego życia. Gallwey wyjaśnia, w jaki sposób negatywne podszepty umysłu szkodzą nam, wyrabiają przekonanie, że presja jest czymś nieuniknionym, i  stawiają na piedestale oczekiwania innych. Wszystko to sprawia, że czujemy się bezradni i nieszczęśliwi. Ale jak pokazuje autor, dzięki umiejętności czerpania dziecięcej radości z nauki, zdrowemu odpoczynkowi, relaksowi i wierze we własne osądy, mamy możliwość zbudowania tarczy przeciw stresowi. Gallwey, stosując charakterystyczne dla siebie połączenie opisów konkretnych przypadków z praktycznymi ćwiczeniami, pomaga nam sięgnąć do pokładów wewnętrznej siły i przedstawia przydatne narzędzia.

Dr Edd Hanzelik jest internistą, który od ponad trzydziestu lat praktykuje innowacyjne podejście do leczenia i pacjentów. Od ponad piętnastu lat wspólnie z dr. Johnem Hortonem i W. Timothym Gallweyem pracuje nad praktycznymi metodami radzenia sobie ze stresem.

Dr John Horton od ponad trzydziestu lat współpracuje z W. Timothym Gallweyem nad publikacjami dotyczącymi wewnętrznej gry, a od piętnastu lat wraz z dr. Eddem Hanzelikiem prowadzi seminaria poświęcone stresowi.