Centrum zmiany w życiu – psycholog, psychoterapeuta Wilanów

Dodaj tu swój tekst nagłówka

psycholog, psychotraumatolog, terapeuta EMDR

Przyjmuję w następujących dniach:

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi z zaburzeniami lękowymi, psychosomatycznymi, traumą i żałobą.

Spotkaj się ze mną, jeśli: 

  • chcesz zrozumieć i wyregulować swoje emocje 
  • zniwelować uczucia napięcia i lęku,
  • przeżywasz trudne dla siebie sytuacje.

Wspólnie wypracujemy adaptacyjne techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Sesje ze mną pozwolą Ci przepracować traumatyczne doświadczenia oraz odzyskać kontrolę nad swoim życiem. 

W każdym człowieku intryguje mnie niepowtarzalność i wyjątkowość. Skupiam się na indywidualnym sposobie myślenia danej osoby oraz budowania z nią relacji. W każdym widzę jedyną w swoim rodzaju historię.

Ukończyłam studia psychologiczne (specjalizacja: psychologia kliniczna) na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Przez semestr studiowałam Psychologię na Universidad Autónoma de Madrid. Skończyłam studia podyplomowe z zakresu Psychotraumatologii, a obecnie kontynuuję naukę na poziomie zaawansowanym.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Fundacji „Nagle Sami”, gdzie wspierałam osoby w żałobie. Na Oddziale Dziennym Nerwic w przychodni WAT prowadziłam wywiady psychologiczne oraz relaksację. W Fundacji ITAKA angażowałam się w pomoc rodzinom osób zaginionych. W Agencji Służby Społecznej Kościelak wspierałam osoby z zaburzeniami psychicznymi (głównie schizofrenia). Pracowałam i odbywałam staże m.in. w Kampanii Przeciw Homofobii, Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach. Odbyłam szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej osobom LGBTQ, pomocy osobom w żałobie, diagnozy psychologicznej, żałoby traumatycznej i inne.

Pracuję pod stałą superwizją. Jestem członkiem PTT EMDR.

Moja działalność psychologiczna opiera się także na popularyzowaniu wiedzy o zdrowiu psychicznym. W swoich artykułach i wpisach w social mediach poruszam tematy związane z dbaniem o psychikę, żałobą, uważnością na własne potrzeby i inne. Uważam, że warto dzielić się informacjami na temat traumy i PTSD, ponieważ wczesne rozpoznanie choroby zwiększa szansę na wyleczenie i satysfakcjonujące życie.

Moje motto życiowe:

Każdy ma w życiu to, na co się odważy.