Centrum zmiany w życiu

Samorozwój i Samoakceptacja – 12 Srebrnych Ćwiczeń Qigong-u

Samorozwój i Samoakceptacja – 12 Srebrnych Ćwiczeń Qigong-u

                                        Holistyczna Metodologia AGIKON®

Przyjdź i poznaj jak wiele możesz zyskać poznając metodę Qigong!

Już 24 WRZEŚNIA 2022 (sobota) o godzinie 11:00 zapraszamy Cię na jednogodzinny – bezpłatny warsztat wprowadzający, abyś mógł poczuć  i doświadczyć czym jest Qigong. 

Zapisz się już dziś, liczba miejsc ograniczona! Zadzwoń 692-803-888 lub napisz centrum@zmianywzyciu.pl

 

CZYM JEST Qigong:

Qigong (chi kung) to zestaw ćwiczeń fizycznych i umysłowych obejmujący medytację, techniki oddechowe, masaż i ćwiczenia ruchowe. Jego filozoficzne podstawy są zakorzenione w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej (TCM) mające swoje początki 2000 lat temu oraz filozofii buddyjskiej i taoistycznej. Istnieją liczne szkoły Qigong, które realizują różne cele, takie jak: rekreacja, rozwój duchowy, utrzymanie zdrowia, uzupełnienie sztuk walki oraz poprawa zdolności umysłowych, fizycznych i psychicznych. W praktyce AGIKON®, celem Qigong-u jest samodoskonalenie.

O WARSZTACIE

Warsztat jest stworzony w sposób skondensowany, ćwiczenia oparte są na podstawie książki, której prowadząca warsztat Agnes Fabok jest współautorką.  Książka została wydana na Węgrzech, z rekomendacją Ambasady Chin. Obecnie trwają prace nad tłumaczeniem książki na język polski.

8 godzin warsztatu zawiera całą esencję wiedzy z książki- przerobisz  200 stron w 1 dzień! Program realizowany wiele lat na Węgrzech, pierwszy raz w Polsce!
http://https://agikon-coaching.com/pl/konyv-onfejlesztes-chi-kunggal/?v=9b7d173b068d

Program warsztatu jest tak ułożony, abyś mógł później z łatwością samodzielnie wykonywać ćwiczenia i automasaż gdziekolwiek będziesz. Ze stretchingu możesz skorzystać rano po przebudzeniu, w sytuacji gdy odczuwasz stres lub kiedy jesteś zmęczona/y. A ćwiczenia pomogą Ci pozyskać energię z otoczenia i zharmonizować ją w ciele,  dzięki nim i umiejętności wewnętrznej koncentracji uzyskasz podobny efekt utrzymania zdrowia jak po Igłoterapii (Akupunktura). Nauczysz się rozpoznawać swój stan energetyczny i korzystać z jego potencjału- świadomie zarządzać tą energią. Dostaniesz narzędzia do pozbycia się złych emocji, podniesienia poziomu energii, do szybszej regeneracji i wypoczynku. W trakcie masażu będziemy też oddziaływać na punkty, które stosuje akupunktura mająca swoje zastosowanie m.in. w przypadku bólu głowy/ migreny, kaszlu, przeziębienia.

PROWADZĄCA:

Agnes Fabok jest Węgierką z Polskimi korzeniami oraz biegłą znajomością języka polskiego.  Od 17 lat prowadzi kursy Qigongu i Medytacji i jest co-autorem kilku książek oraz artykułów tym temacie. Agnes jest certyfikowanym trenerem sportu rekreacyjnego w dziedzinie Qigong-u, naturopatą ze specjalizacją w zakresie medycyny chińskiej (akupunktura i akupresura). Pracuje jako coach, korzystając z metodologii ICF-u i transpersonalnego modelu. Agnes w swojej praktyce stosuje podejście holistyczne. Łączy wiedzę dalekiego wschodu z nowoczesnym podejściem coachingowym.

W przypadku przewlekłych chorób prosimy o kontakt w celu weryfikacji możliwości uczestnictwa w warsztacie.

Przeciwwskazania uczestnictwa: ciąża

KIEDY: 15 PAŹDZIERNIKA 2022 (SOBOTA)

koszt warsztatu:490zł./os.
Jeśli zapłacisz do 20 września cena 420zł.

czas trwania warsztatu : 9-18  (w tym przerwa na lunch 1 godz.)

Dołącz do nas już dziś, liczba miejsc jest ograniczona!

Aby uzyskać więcej informacji o programie napisz lub zadzwoń do nas 🙂

ZAPISY: j.piotrowska@zmianywzyciu.pl
tel. 692-803-888, 669-030-388