Menu
Menu +48 692 803 888

Warsztaty

Zajęcia TUS dla dzieci !

  • Data: 24 lipca 2020
  • Prowadzący
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/vellkan/centrumzmianywzyciu.pl/public_html/wp-content/themes/zmianywzyciu/single-workshops.php on line 18
  • Cena: 80zł - 120zł
Z radością informujemy, że otwieramy nowe grupy TUS dla Waszych dzieci na czas wakacji z możliwością kontynuowania w roku szkolnym!
 
Rozpoczynamy nabór na wakacyjną edycję do grup wiekowych: 6-7 oraz 8-9.
Zajęcia będą odbywały się w Naszym Centrum raz w tygodniu, a grupy poprowadzą certyfikowani specjaliści.
Zapraszamy do zapisów przez wiadomość prywatną lub przez maila wysłanego na adres centrum@zmianywzyciu.pl
 
Co to jest TUS?
TUS to skrót od nazwy Trening Umiejętności Społecznych, którego celem jest rozwijanie kompetencji społecznych. Jest to jedna z najskuteczniejszych terapii, które mają na celu wspieranie rozwoju, neutralizowanie lub przeciwdziałanie problemom emocjonalnym. Pomaga dzieciom zrozumieć swoje emocje, zachowanie oraz uczy odpowiednio reagować i dostosowywać sposób rozmowy do okoliczności.
Zajęcia grupowe dedykowane są dla dzieci mających trudności w sferze emocjonalno-społecznej, są to: trudności adaptacyjne w środowisku przedszkolnym i szkolnym, zachowania lękowe, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z rówieśnikami, trudności w radzeniu sobie z napięciem emocjonalnym (zwrócenie uwagi, przegrana, rywalizacja, odmowa, zadania pod presją czasu itp.), niepewność, niska samoocena.
 
Nasze zajęcia grupowe mają na celu:
– umożliwienie dziecku prawidłowego rozwoju społecznego
– poprawienie koncentracji
– zapoznanie i zrozumienie przeżywanych emocji
– nauczenie metod radzenia sobie z trudnymi dla emocjami
– zbudowanie bezpiecznej relacji
– poprawę samooceny i wiary w swoje możliwości
Aby osiągnąć to, należy stworzyć dzieciom do tego okazję! Wykorzystajmy czas wakacyjny na bogaty rozwój i kreatywną zabawę!
Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia na konsultacji!