Anna Szmawonian

terapeuta kliniczny, psychoterapeuta mindfulness, socjoterapeuta, muzykoterapeuta kliniczny, choreoterapeuta, arteterapeuta

Przyjmuję Online

Prowadzę terapie i konsultacje dla osób dorosłych, konsultacje wychowawcze dla rodziców, konsultacje rodzinne, terapie par, a także pracuję z młodzieżą i dziećmi od 13 roku życia.

Spotkaj się ze mną, jeśli:

  • doświadczasz trudności życiowych związanych z rozwodem
  • mierzysz się z trudnościami w życiu codziennym, a także rodzinnym
  • mierzysz się z niskim poczuciem własnej wartości
  • borykasz się z brakiem akceptacji siebie, swojego ciała (zaburzenie odżywiania), wyglądu
  • miewasz zaburzenia nastroju, napadami złości i agresji, 
  • masz zaburzenia emocjonalne, 
  • borykasz się z nieśmiałością, niską samooceną, samotnością, trudnością w kontaktach społecznych, lękami,  kryzysem zawodowym, a także mobbingiem w pracy.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w oddziale całodobowym w Klinice Nerwic, zaburzeń odżywiania i zaburzeń osobowości prowadząc grupowe terapie z muzykoterapii klinicznej, choreoterapii i arteterapii.

Ponadto pracowałam:
w Specjalistycznym Centrum Terapii , Klinice Gedeon Medica w Warszawie, w oddziale całodobowym, zaburzeń psychicznych, zaburzeń odżywiania i chorób psychosomatycznych, prowadząc terapię grupową z socjoterapii i choreoterapii.

Obecnie pracuję w Mazowieckim szpitalu psychiatrycznym Allenort.

Posiadam także wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z pacjentem indywidualnym. Jestem autorką wielu artykułów, m.in. „Leczenie bezsenności z użyciem muzyki” czy „Terapia małżeńska z użyciem muzyki”.

Swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne wzbogacam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Jestem wykładowcą muzykoterapii klinicznej w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Warszawie oraz wykładowcą w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Prowadzę  treningi i konferencje „Uważność i redukcja stresu”, wspierające pracowników firm i korporacji na różnych szczeblach zawodowych.

Prowadzę także szkolenia roczne z muzykoterapii dla psychologów, psychoterapeutów i terapeutów zajęciowych.

Jesteśmy z Tobą w pandemii!